Krátkodobé půjčky jsou velmi oblíbeným a často využívaným úvěrových produktem jak u lidí, kteří jsou zaměstnaní, tak i pro lidi bez zaměstnání (ať už jde o důchodce, studenty anebo maminky na mateřské dovolené).

Je to totiž snadný způsob, jak získat několik tisíc rychle, bez nutnosti osobní schůzky a především je možné tuto půjčku získat také tehdy, pokud je vaše bonita problematická a není možné využít bankovních služeb.

Jednou z nebankovních společností, která tento typ finské půjčky nabízí je úvěrová společnost Zaplo Finance, která nabízí krátkodobu půjčku na internetových stránkách Zaplo.cz.

Je Zaplo půjčka riziko?

Nebankovní půjčky a úvěry jsou přeci jen rizikovější, než klasické bankovní služby a proto není divu, že lidé hledají recenze a zkušenosti s touto půjčkou, aby se nenechali napálit a nenaletěli podvodu.

Na internetu však mnoho recenzí na tuto novou půjčku není. Důvodem je to, že tato firma u nás funguje relativně krátce, vznikla totiž v lednu letošního roku 2013. To může značit trochu rizikovost, ovšem pravděpodobně to tak nebude.

Na stránkách Zaplo půjčky se totiž dozvíte, že jde o pobočku finanční korporace, která funguje v mnoha dalších státech Evropy ať už jde o Velkou Británii či Finsko. Zde působí tato firma pod jiným názvem – Vivus.

Je to tedy velmi podobné, jak například s firmami Ferratum či Crediton, které jsou v Česku také pouze pobočky zahraničních úvěrových společností.

Kolik vám Zaplo půjčí?

Zaplo půjčka je typickým krátkodobým úvěrem, který využijete na zaplacení složenek či účtů, když vám chybí jen několik tisíc korun. Narozdíl od jiných firem, které v ČR působí si od Zaplo můžete napoprvé půjčit až 5000 kč ihned, není potřeba mít ověření tím, že už u Zaplo něco splatíte. Stálým klientům pak půjčí až 12 500 Kč.