SMS půjčky bez registračního poplatku

Jestliže si budete chtít půjčit peníze, můžete k tomu využít nabídku bank, ale i nebankovních společností. To, u koho si peníze půjčíte je jen na vás, většinou jsou však půjčky z banky levnější.

Problém je v tom, že ne každý si může vzít úvěr od bankovní instituce a proto se musí často obrátit na nebankovní sektor a hledat možnosti tam. Důvodem může být nedostatek příjmů anebo třeba zápis v registrech dlužníků.

V případě, že si nepotřebujete půjčit přiliš mnoho peněz lze využít tzv. sms půjčky bez registru. Jde o menší úvěry od nebankovních společností, které vám mohou zajistit až 15 000 Kč.

Výhodou těchto SMS půjček je právě to, že nebankovní společnosti, které je poskytují, nenahlíží do registrů dlužníků.

SMS půjčky mají i další výhody. Patří mezi ně například to, že není třeba platit poplatky předem. Neplatí to sice vždy, ale u mnoha nebankovních společností si lze půjčit i bez nutnosti uhrazení registračního poplatku 1 Kč.

Firmy, které vám půjčí bez registračního poplatku jsou například:

  • Ferratum
  • Crediton
  • Perfect Money
  • Zaplo

Jejich nebankovní půjčky ihned zajistí klientovi částku od 500 Kč až do několika tisíc korun. To, kolik si můžete půjčit závisí na výběru nebankovní společnosti a také na tom, zda jste jejich klientem anebo si tam berete půjčku poprvé.

Noví klienti, kteří si podají žádost o první půjčku u firem Ferratum, Zaplo či Perfect Money mají právo na to, vzít si první půjčku zdarma. U Perfect Money a Ferratum je to až 3000 Kč, Zaplo Finance nabízí první půjčky do 5000 Kč.

Nová SMS půjčka hned

Díky novým nebankovním společnostem mohou lidé využívat množství zajímavých úvěrů, o které si lze zažádat hned po internetu či prostřednictvím SMS, pohodlně z vašeho domova.

Protože tyto nebankovní společnost, na rozdíl od bank nevyžadují žádné dokládání formalit, nemusíte vůbec pobočku poskytovatele půjčky navštívit.

Tip: Rychlá krátkodobá SMS půjčka

Samozřejmě, že to neplatí u všech nebankovních subjektů. Právě proto jsme pro vás připravili naše porovnání nebankovní společností, která nabízí SMS půjčky snadno.

Ferratum

Půjčka Ferratum sice není úplně nová, ale určitě bychom na ni neměli v našem srovnání zapomenout. Ferratum nabízí malé půjčky do 10 000 Kč, které si lze sjednat po internetu anebo telefonicky.

Noví klienti si mohou vzít SMS půjčku každému do výše max. 3500 Kč, pro stálé klienty je dostupná celá částka. Podmínky jsou pouze to, aby byl žadatel občanem České republiky a měl vlastní bankovní konto.

Crediton

Crediton patří mezi podobné společnosti jako Ferratum. Poprvé vám však půjčí až 3 500 Kč a při opakovaném půjčení můžete získat stejné maximum, jako u Ferratum. Převod peněz je zatím pouze na bankovní účet, doba splatnosti do jednoho měsíce.

Kredia

Menší nebankovní společnost Kredia je při půjčování neznámým klientům opatrnější a proto můžete získat jejich novou SMS půjčku jen v hodnotě 1000 Kč. Každým úspěšným splacením úvěru získáváte možnost vzít si půjčku o 1000 Kč vyšší, než byla ta předchozí.

Perfect Money

Ani nebankovní společnost Perfect Money nepůjčuje velké sumy, ale jejich nová rychlá SMS půjčka napoprvé vám nabídne až 2000 Kč. Výhodou tohoto poskytovatele je to, že půjčí takřka každému a nevyžadují, aby klient platil nějaké poplatky předem.