Půjčka na cokoliv

Půjčka na cokoliv

Využijte naší bezúčelové půjčky a získejte úvěr až do 5000 Kč. Půjčujeme bez poplatků předem a navíc vám první půjčku dáme naprosto zdarma. Naše společnost Perfect Money s.r.o. se zaměřuje na rychlé půjčky i pro klienty s horší bonitou, půjčíme takřka každému. Sjednejte si tuto půjčku ještě dnes a získejte peníze rychle na účet bezpečně.

 

Půjčky v dnešní době nemusí sloužit jen pro nejnutnější situace, mnoho lidí využívá úvěry také proto, aby si mohli hned koupit to, po čem touží. Vhodným příkladem je například půjčka na cokoliv, kde není třeba dokládat, na co úvěr využijete.

Porovnali jsme pro vás několik úvěrových produktů, jak z bankovního tak nebankovního sektoru. U každé půjčky, kterou v našem porovnání najdete není potřeba dokládat účel a tak můžete peníze opravdu využít na cokoliv.

Půjčka v bance

V případě, že se rozhodnete využít pomoc banky lze využít úvěr na webu csas.cz a půjčit si tam. Zde je dostupná Česká spořitelna půjčka, díky které můžete získat úvěr v hodnotě více než půl milionu korun.

Česká spořitelna nabízí půjčky ve dvou variantách, využít můžete převodu peněz na účet anebo lze získat potřebné finanční prostředky v hotovosti.

Mezi výhody tohoto úvěru patří dlouhá doba splatnosti, solidní poskytovatel a pevná úroková sazba.

Půjčky z nebankovního sektoru

Ne každý si může půjčovat peníze v bance. I klienti, kteří mají dobrou bonitu si často půjčují u nebankovních společností a to hned z několika důvodů:

  • rychlejší sjednání a získání peněz
  • možnost vyřízení pohodlně přes internet
  • často nižší úrokové sazby než v bankách

Mezi firmy, u kterých si můžete bezpečně půjčit několik desítek tisíc patří například Provident. Půjčka Provident vám může zajistit až 80 000 Kč. Mezi jejich podmínky patří nutnost doložení příjmů, věk min. 18 let a doklad totožnosti. Stejně jako u České spořitelny je možné si vybrat mezi hotovostní a bezhotovostní půjčkou.

Jestliže vám maximální částka od Providentu nestačí, můžete další služby, které je v nebankovním sektoru dostupná – půjčka Home Credit.

Home Credit patří mezi dalšího poskytovatele půjček, u kterého se nemusíte obávat podvodu, tato firma u nás působí opravdu dlouho a patří mezi ověřené nebankovní společnosti.