Okradenému pomohla půjčka v podnikání

Jak požádatJak splácetŽádost o půjčkuReferenceČasté otázkyKontakt

Živím se jako instalatér, ovšem v praxi se věnuji všem možným jiným řemeslným pracím. Pokládám lina, vyměňuji zámky, zapojuji bojlery a opravím klidně i skříň, prostě melouchy.

Je vlastně komické, kolik nástrojů pro práci člověk s časem nastřádá. Ze začátku jsem jezdil po bytech s jedním kufříkem, teď s sebou nosím tři velké kufry a jsem na místě schopen opravit v podstatě skoro vše. Vždycky jsem byl, jak se říká, hračička, takže opravovat věci je pro mne práce, kupovat si šroubováky, to je hobby. I to se samozřejmě podepsalo na rozměrech mé výbavy, ale říkám si „proč ne“, díky tomu mne práce baví.

O to horší pro mne bylo, když jsem jednoho krásného rána našel své auto komplet vykradené. Přišel jsem o autorádio, pár drobností, ale hlavně o všechno nářadí. Klienty na ten den jsem měl nasmlouvané, ale k dispozici měl akorát kladívko a švýcarský nožík. Omluvil jsem se tedy klientům domluveným na ten den, naštěstí měli pochopení. Dohodli jsme se na termínech během týdne a já začal řešit problém.

Potřeboval jsem hned teď dát dohromady dost velkou sadu nářadí. Kamarád mi doporučil Kouzelnou Půjčku, sám si prý již několikrát vypomohl do výplaty, když se sešlo víc věcí. Dal jsem na jeho doporučení, požádal na webových stránkách na o online půjčku a již odpoledne jsem se vydal na nákup nového vybavení. Hned při první půjčce jsem si mohl půjčit až 10 000 Kč. Vůbec jsem nečekal, že vše půjde tak snadno. Mám pocit, že mne nejvíce zdržela dlouhá fronta v obchodě. Půjčil jsem si auto od přítelkyně, zatímco jsem řešil mé, a již další den jsem byl u klientů a zajížděl zbrusu novou sadu klíčů. Vzhledem k tomu, že jsem si udržel klienty, mi nedělalo problém vše splatit a během pár týdnů jsem fungoval jakoby nic. Přítelkyně mne nyní uhání, abych koupil nový bojler, konečně kovářova kobyla chodívá bosa. Dost možná Kouzelnou Půjčku využiji opakovaně, protože nabízí při druhé půjčce až 15.000 a při třetí až 30.0000, což je fajn a doma bude pohodlí. Konečně je to spravedlivé. Když si můžu půjčit na věci pro mne a nakoupit si hromadu nářadí, proč nevyhovět přítelkyni….