Nebankovní konsolidace půjček

Nebankovní společnosti v dnešní době nabízí kromě klasických úvěrových služeb i novější moderní služby, které mohou klientům pomoci při splácení svých dluhů. Díky službě sloučení půjček totiž mohou zákazníci, kteří splácí víc půjček a úvěrů všechny svoje dluhy sjednotit do jednoho, což přináší několik výhod.

Hlavní výhodou bankovní či nebankovní konsolidace půjček je to, že si klienti mohou znovu nastavit dobu, kdy budou dluh splácet a také výši měsíční splátky.

Tím pádem si tak mohou nastavit nižší splátky v případě, že svoje dluhy nestíhají splácet anebo si naopak splátku dluhu navýší a budou tak mít všechny závazky splaceny mnohem rychleji.

Tato konsolidace dluhů je u nás dostupná jak v největších bankách tak i ve známých nebankovních společnostech, mezi které se řadí například také Home Credit.

Sjednocení půjček až do 300 000 Kč

Díky nabídce konsolidace půjček Home Credit můžete sjednotit vaše dluhy až do 300 000 Kč do jednoho jediného úvěru. Tím pádem získáte výhody v podobě nastavení nového splátkového kalendáře, nastavíte splátku jaká vám bude vyhovovat a ušetříte na poplatcích, protože dluh budete platit jen jedné společnosti.

Konsolidace dluhů od Home Credit vám tak například pomůže s financováním leasingu, splácení kreditní karty či některého spotřebitelského úvěru. Nezáleží na tom, u koho máte úvěr sjednaný, Home Credit vám dluhy sloučí i od více firem.

Podmínky k tomu, abyste mohli využít sjednocení dluhů od této nebankovní společnosti nejsou příliš přísné. Stačí vám pouze doložení dvě platnými doklady totožnosti, doklad o příjmech a také výpis z vašeho bankovního účtu.