Slyšeli jste o podvodu společnosti Cresco Group, která nabízí poněkud nekalé typy půjček, které pak mohou skončit vaší vyhozenou stokorunou? Nepočítejte s tím, že by vám tato společnost někdy půjčila nějaké peníze, obvykle jsou totiž u nebankovních společností podobné půjčky za pomoci sms zpoplatněny běžnou taxou za sms zprávu, tedy zhruba dvěma korunami, v tomto případě ale musíte zaplatit 99 korun za premiovou sms.

Už to je podezřelé, co říkáte? Cresco group s.r.o. je podvod, co říkají diskutující v internetových fórech?

Kdo je Cresco Group?

Cresco Group podvodPodobně jako společnost Cemstar je Cresco Group podvodem, na který naletí důvěřivci a několik osob, které stojí v pozadí, vydělá slušný balík podvodných peněz.

Jedná se o klamavou reklamu, což je vlastně trestný čin. Dejte si opravdu dobrý pozor na to, od koho si půjčujete nebo lépe řečeno od koho si chcete půjčit. Určitě nebude chtít žádné peníze předem, to je snad jasné.

Necelá stokoruna, kterou zaplatíte za sms, je vlastně daní za hloupost. Půjčka se rozhodně nedá řešit další půjčkou, tak si dobře rozmyslete, pokud vám hrozí insolvenční řízení a vy si onu další půjčku přesto chcete vzít. Proč vlastně? Dobře se rozmyslete!

Ale zpět ke Cresco group. Ta totiž slibuje půjčku až do výše jednoho milionu korun a tváří se jako zprostředkovatel hypotečních úvěrů. Nabídka služeb této společnosti je ale samozřejmě mnohem širší, nabízí totiž i úvěry a kreditní karty. Výraznou nevýhodou je spousta nevyžádané emailové pošty, které tato společnost distribuuje do vašich emailových schránek.

Z hlediska této firmy se jedná vlastně o útok na vaši finanční gramotnost. Myslíte, že pomocí 99 korun za sms se dočkáte solidního jednání? Pokud se budete chtít dovolat, firemní telefon bude stále jen drnčet a nikdo jej nezvedne.

Na internetu existuje i poměrně velké množství stížností na affilate program (tzn. shánění nových zákazníků) pro tuto společnost, protože firma cresco group s.r.o. – diskuze, podvod, recenze obvykle ani neproplatí právoplatně vám patřící provize. Tak co vy na to? Udělejte si samozřejmě obrázek sami, vše je na vás.